İndirimli Fiyat!
Erkek Bambu Soket -14213

Erkek Bambu Soket -14213

Yeni Ürün

STOKTA

Erkek Bambu Soket; Erkek bambu çorap

erkek çorap; soket çorap

9,90 TL

-40%

16,50 TL

Erkek Bambu Soket; Erkek bambu çorap

erkek çorap; soket çorap

Bambu doğada tamamıyla doğal olarak yetişen ve geri dönüştürülebilen bitkilerden bir tanesidir. Birçok alanda kullanılan bambu, en sağlıklı giyim materyalleri arasında yer almaktadır. Bambu kendi doğal ortamında herhangi bir etken maddesi olmadan büyümektedir. Organik ürünlere ve doğallığa önem veren kişilerin tercihi olan bambu, lifli bir yapıya sahiptir. Bambu birçok farklı kıyafetin yanı sıra çorap üretiminde de etkin kullanılan bir üründür. Taşıma göreviyle vücudun en önemli bölgeleri arasında yer alan ayaklar için üretilen bambu çoraplar, özellikle kişisel bakımına önem verenler tarafından tercih edilmektedir.

Ürün Kompozisyonu :
%75 Bambu - %23 Polyamid - %2 Elastan

Renkler :
Siyah, gri, lacivert, mavi,ten,  .

Ürün Özellikleri :
- %100 Bambu ipinden imal edilen çoraplar, doğal yumuşaklığı ile sizi mest edecek.
- Çoraplarımızı, piyasadaki diğer ucuz bambu çorapları ile karıştırmayınız lütfen. Birçok yerde viskon iplik ile bambu” adında çoraplar satılmaktadır. Bizim ürünlerimiz ise %100 bambu’dur, müşterilerimiz analiz yapma/yaptırma hakkına sahiptir.
- Bambu ağaçlarından, hiçbir kimyevi unsur kullanılmadan imal edilen orjinal bambu ipliğinden örülen çoraplar ile yazın sanki ayağınızda çorap yokmuş hissi yaşayacaksınız.
- Ürün, ayrıca hijyenik yıkama yapılmış olup, ayak kokusu ve kaşıntılara sebep olan bakteri oluşumunu engellemektedir.
- Çoraplarımız, ayrıca burun dikişsiz olup; burun kısmında ayağınızda hiçbir şey hissetmeyeceksiniz.

İlgili Ürünler