20 Tem, 2018

Bikini Modeliniz Nasıl Olmalı?

Paylaşan: Admin Admin İçinde: KADINCA Yorum: 0

Bikini alırken, göğüs ölçünüze çok dikkat etmelisiniz. Olması gerekenden büyük ya da küçük modeller, yalnızca hoş olmayan görünüme değil, hareket esnasında göğsünüzün açılmasına da neden olabilir.----Bikini göğsün şeklini almamalı, göğüs bikininin şeklini almalıdır. Bu sayede istenen görüntüyü elde etmek çok daha kolay olacaktır.

Push-Up Bikinilerle Plajın En Göz Alıcı Kadını Siz Olun

Bayanlar,  yaz ayları yaklaşırken kışın aldıkları kiloları vermek için diyet ve spor yapar, fazlalıklarından kurtularak, yaz aylarını en güzel şekilde geçirmek isterler. Fazla kiloları, düzenli spor ve diyet sayesinde vermek mümkün olsa da, göğüs ölçülerini değiştirmek, o kadar da kolay birşey olmasa gerek.... Güzel ve dolgun göğüsler ise; dış görünüşün en önemli parçalarından birisi olarak kabul edilebilir. İşte! ......tam bu noktada push-up bikini modelleri bayanların yardımına koşar. Bikini alırken, göğüs ölçünüze çok dikkat etmelisiniz. Olması gerekenden büyük ya da küçük modeller, yalnızca hoş olmayan görünüme değil, hareket esnasında göğsünüzün açılmasına da neden olabilir. Bu türden  kazaların önüne geçmek için; bir gün önceden bol su içerek, vücudunuzdaki ödemi attıktan sonra göğüs ölçünüzü belirleyerek bikininizi almalısınız. Bikini üstünüzün, süngerini kontrol edin: ince süngere sahip olan modeller, kolaylıkla şekil kaybedebilirler, şekli sabit olmayan modeller ise; şıklığınıza gölge düşürecektir.

Push-Up Bikinilerin Avantajları Nedir?


    -Push-up bikiniler, göğüs ölçüsünü 1 beden kadar büyütür. Eğer, göğüslerinizin küçük olmasından rahatsız oluyorsanız, bu bikiniler sayesinde daha dolgun göğüslere sahip olmanız mümkün olacaktır.
    -Çeşitli etkenler, göğüslerde sarkma olmasına neden olabilir. Sarkık göğüsler ise; güzelliğinizi etkileyebilecek bir etmendir. Bu durumu önlemek adına, push-up bikinilerden yardım alarak, daha dik ve sıkı göğüslere sahip olabilirsiniz.                                         

  -Push-up modeller, göğüslerinizi dikleştirirken aynı zamanda fazlasıyla hareket etmelerini de engeller. Bu da;  rahatça yüzebilmenizi, koşabilmenizi ve sınırsız hareket etmenizi sağlar.


Destekli Üçgen Bikini

Bikini üstü, push-up olması nedeni ile göğüsleri küçük ya da sarkık olan kadınlar tarafından tercih edilmesi oldukça doğru bir tercih olacaktır. Bikini altı, ipli ve üçgen kesimli. Dilerseniz, bikini altı ve üstünü farklı takımlarınızla beraber giyebilirsiniz. Plajda zaman geçirirken ise; üzerinize alacağınız şeffaf bir plaj elbisesi ya da pareo kullanarak, bikininizi hoş bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Büyük Göğüsleri Daha Estetik Gösteren Bikini Modelleri Hangileridir?  

   -Büyük göğüsleri toparlamak ve daha estetik göstermek isteyen hanımların bikini seçiminde ilk olarak dikkat edeceği kural; yaygın bikini kalıplarını değil yuvarlak ve belirgin çizgileri olan bikini modellerini seçme gerekliliğidir. Örneğin boyundan bağlamalı bikini modelleri ile göğsün yayıldığı alanı küçültmek ve daha yuvarlak bir görüntü elde etmek mümkündür.     -Büyük göğüslerinden şikâyetçi olan bayanlar için başka bir alternatif ise kelebek modelli bikinilerdir. Kelebek modelinde tasarlanmış bikiniler, göğüs arasını daha dar, ancak belirgin bir çizgi şeklinde gösterdiğinden göğüslerin küçük ve yuvarlak görünmesi sağlanır. Büyük göğüsler yanlara doğru yayıldığından göğüslerin arasındaki boşluk kaybolur. Bu da estetikten uzak, daha anne havası veren bir görüntü meydana getirir. Kelebek modelli bikiniler sayesinde göğüs arası bir çizgi şeklinde belirginleştiğinden daha fresh ve genç bir hava verir ve yaygın görüntüye çare bulur.     -Ayrıca tıpkı iç çamaşırında olduğu gibi bikini seçiminde de büyük göğüslüler için hayat kurtarıcı bir tasarım olan balenli modeller kesinlikle çok ideal bir tercihtir. Büyük göğüslerin; sarkık, yaygın görüntüsü balenli bikini modelleriyle yerini, yuvarlak ve dolgun göğüslere bırakmaktadır. Balenli modeller, hem göğsü toparlar hem de göğüs altında oluşan buruşuk görüntüyü önler.

----Bikini göğsün şeklini almamalı, göğüs bikininin şeklini almalıdır. Bu sayede istenen görüntüyü elde etmek çok daha kolay olacaktır.

Yorumlar

Yorum Bırakın